Gimimo metai Nuorodos Kontaktai Adresas Veiklos kryptis Gimimo metai Aksesuarai Spynos Pašto dežutės Raktai Raktų gamyba Raktų gaminimo aparatai Graviravimas Aštrinimas Avarinis durų atidarymas Spynų statymas Raktų gamyba Raktų gamyba Raktų gamyba SILCA ABLOY Partneriai


Partneriai
Abloy / Silca
Abloy ir Silca tai yra tos firmos su kuriomis mes bendraujame.
Čia yra šiek tiek informacijos apie jų veiklą.

Silca Grupė yra didžiausias gamintojas pasaulyje, gaminantis raktų pusfabrikačius, raktų gaminimo mašinas. SILCA S.p.A., yra didžiausias Europos raktų ir raktų gaminimo mašinų gamintojas gaminantis produkciją skirta raktų pagaminimui ir apdirbimui. Mūsų produkcijos linija sudaro: raktai, raktų gaminimo aparatai, integruotos raktų apdirbimo mašinos ir gamiklinių mašinų skirtų raktų gaminimui, ir gaminimui produkcijos skirtos saugumo palaikymui.

Faktas, tai kad Silca gavo ISO9001 kokybės sertifikatą ir pristatė pilną spektrą patobulintų ir naujų produktų yra tik du svarbus tikslai, kurie buvo pasiekti Grupe. Silca pradėjo gaminti produkciją skirta saugumo palaikymui apie 1980-ius o šiandien tai yra žymus vardas kuris visų pasaulio žmonių yra siejamas su technologinėmis inovacijomis ir neprilygstama kokybe.

Mes pasiryžę išlaikyti mūsų pirmaujančias pozicijas apsaugos produktų rinkoje.::IĮ "RAKTINĖ" - Vilnius, B.Radvilaitės g. 7, tel.: 212 65 65, e_mail: info@raktine.lt::Dizainas padarytas UAB"Prantel"::