Raktų gamyba


Raktų gamybai mes naudojame aukščiausios kokybes raktų paruošas, kurios pagamintos Italijos “ SILCA “gamykloje ir atitinka ISO 9001 standartus.Šiuo metu turime virš 2000 rūšių įvairaus metalo bei spalvų ir profilių raktų ruošinių. Pagaminsime bent kokio tipo raktus. Nesvarbu ar automobiliui, ar šarvuotoms durims, turime visą reikiamą įrangą, kuri pagamins raktus 0,5mm tikslumu. Pametus raktus – galime atvažiuoti kur Jums patogiau. Atvažiavę atrakinsime duris, dureles, pagaminsime naujus raktus. Netikįti nemalonumai bus išspręsti nesugadinus spynos.

Programavimo darbai


Dabartinės technologijos pažengė dar toliau – senieji raktai dabar turi programinius kodus, esančius rakto mikroschemoje. Tokiu būdų kiekvienas raktas yra visiškai unikalus. Esant poreikiui naudojantis modernia įranga surišime Jūsų automobilį ar kitą įrenginį su raktu. Tokiu būdų naujasis raktas veiks taip pat gerai, kaip ir senasis. Automobilis atpažins raktą, kaip savininką. Suprogramavus raktą automobilis veiks taip kaip veikęs. Naujasis raktas turės visas prieigas prie automobilio valdymo, galėsite džiaugtis gyvenimo malonumais.

Avarinis durų, spynų atidarymas


Mūsų darbuotojai atrakina butų ir automobilių bei seifų duris nepažeisdami užrakto. Atrakinę užraktą jie išmontuoja spyną ir pagamina reikiamus raktus. Pametus raktą visada rekomenduojame pakeisti užrakto kodą. Tuomet, kai užraktas apsaugotas nuo atrakinimo visrakčiais, reikalinga kita intervencija pvz. gręžimas. Pragręžus užraktas pakeičiamas nauju. Labai retais atvejais reikalinga keisti pačią spyną. Patarimas klientams. Prieš pasirinkdami panašias kitų meistrų spynų atrakinimo ar atidarymo paslaugas išsiaiškinkite ar jie nesugadins spynos ir jos nereikės keisti. Prieš atlikdami darbus mes visą laika informuojame užsakovą apie darbų seką ir pasekmes. Pasirinkę musų kvalifikuotų meistrų paslaugas, Jūs taupote savo pinigus ir laiką.

Spynų ir cilindrų priežiūra, montavimas


Mes galime įstatyti spynas į naujas bei senas medines bei metalines duris. Jeigu medinės durys yra silpnos ,jas galime sutvirtinti atraktu vietose ir įmontuoti vyrius kurie neleidžia nukelti durų. Rengiame ir keičiame arba reguliuojame durų pritraukėjus kurie automatiškai švelniai uždaro duris. Keičiame elektromagnetines sklendes. Automobilių spynas galime pakeisti, sutvarkyti. Jums nereikės rūpintis, kad žiemą ar kelionėje netyčia gali užsikirsti automobilio spynelė. Dabar galėsite jaustis užtikrinti, kad neįvyks nesklandumai. Pametus raktus – galime atvažiuoti kur Jums patogiau. Atvažiavę atrakinsime duris, dureles, pagaminsime naujus raktus. Netikėti nemalonumai bus išspręsti nesugadinus spynos.

Seifų atrakinimas, priežiūra


Seifai – garantija, kad brangiausias turtas bus apsaugotas maksimaliai. Seifų spynos, bei raktai būna labai sudėtingų konstrukcijų, pritaikyti, kad seifo atrakinimas būtų kuo sunkesnis vagims. Pagaminsime bent kokio tipo raktus. Nesvarbu ar automobiliui, ar šarvuotoms durims, turime visą reikiamą įrangą, kuri pagamins raktus 0,5mm tikslumu. Pametus raktus – galime atvažiuoti kur Jums patogiau. Atvažiavę atrakinsime duris, dureles, pagaminsime naujus raktus. Netikįti nemalonumai bus išspręsti nesugadinus spynos.

Praėjimo kontrolė


Šiuolaikiniais laikais darosi nebeatsiejama elektronikos modernizacija. Kortelės – puiki išeitis fiksuoti kiekvieno praėjusio asmens atvykimo ir išvykimo laiką. Nuo šiol žinosite kiekvieno asmens apsilankymo laiką ir trukmę. Puiki naujiena – spynos su piršto antspaudu. Jums nebereikės nešiotis raktų ar kortelių, tiesiog autorizuoti asmenys pasinaudoję piršto atpažinimo funkcija galės patekti į jiems priskirtas patalpas.

Maitinimo elementų keitimas


Kartais norint pakeisti maitinimo elementus reikia tūrėti ir specialių įrankių, bei žinių. Kiekvienas aparatas – savaip sukurtas, todėl norint nesugadinti esamos būklės, reikia atsargiai ir kokybiškai pakeisti maitinimo elementus. Kai kuriems aparatams reikia keisti specifinio dydžio elementus. Tokio dydžio maitinimo elementus, būna sunku rasti. Įtaisai gali tūrėti net iki 20 skirtingų dydžių elementų rūšių. Esant poreikiui galime atvažiuoti ir padėti išspręsti maitinimo elementų pakeitimo procesą.

Aštrinimas ir graviravimas


Naudojantis specialiais įrankiais ir daugiametę patirtimi, specialistai preciziškai pagalas Jūsų darbo įrankius, namų apyvokos reikmenis arba išgraviruos sentimentaliausius atsiminimus. Graviruojame įvairius užrašus, atsiminimus ant Jūsų pasirinktos medžiagos. Tegul nuoširdžiausi sveikinimai ir priminimai išlieka amžini. Preciziškai ir kokybiškai išgraviruosime nuostabiausius žodžius. Teikiame aštrinimo paslaugas įmonėms, pagalandame darbo įrankius, kaip žirkles, peilius ir t.t. Paemame įrankius, pagalandame ir atvežame atgal. Tokiu būdu Jums nereikės rūpintis jokiais nesklandumais. Darbai galės vykti sklandžiai ir greitai.