Programavimo darbai


Dabartinės technologijos pažengė dar toliau – senieji raktai dabar turi programinius kodus, esančius rakto mikroschemoje, vadinamoje kitaip imobilaizeriu. Tokiu būdu kiekvienas raktas yra visiškai unikalus.

Esant poreikiui naudojantis modernia įranga surišime Jūsų automobilį ar kitą įrenginį su raktu. Tokiu būdu naujasis raktas veiks taip pat gerai, kaip ir senasis. Automobilis atpažins raktą, kaip savininką.

Suprogramavus raktą automobilis veiks taip kaip veikęs. Naujasis raktas turės visas prieigas prie automobilio valdymo, galėsite džiaugtis gyvenimo malonumais. Užtruksime vos 30 minučių, kad pagaminti naują automobilio raktą. Automobilio spynelė išliks sveika. Platesnį asortimentą, galite pamatyti oficialiame Advanced diagnostics puslapyje.

Raktų pririšimas ir programavimas

Pasitaiko gyvenime atvejų, kada skubant, bei keliaujant pametame automobilio, seifo, namų raktus. Visaip bandome atsiminti kur galėjome palikti ar pamesti raktus. Vienas svarbiausių veiksnių, kad reikia raktų čia ir dabar, todėl žmonės puola nervintis, skubėti. Nusiraminkite, Raktinė Jums padės visada.

Atvažiuosime, atrakinsime, bei pagaminsime naujus raktus, bei suprogramuosime su įrenginiu labai operatyviai. Raktinės darbuotojai – savo srities profesionalai, be spynos sugadinimo atrakinsime bet kokio tipo, bei gamintojo spynas. Ar tai būtų seifas, garažo vartai, automobilio durelės. Raktai automobiliams arba automobilinių raktų programavimas bus atliktas per 30 minučių.

Raktinė jau virš 20 metų užsiema raktų gamyba Vilniuje. Galime pasiūlyti visų tipų raktus, nuo paprastų raktų iki labai sudėtingų. Raktai automobiliams – vienas iš pagrindinių Raktinė darbo kasdienybių.

Dažnai per skubėjimą ar iš streso žmonės palieka raktus apsipirkinėdami, pietaudami ar tiesiog išvažiavę už namų ribų. Todėl paskambinus Raktinė ir susitarus, raktai automobiliams bus atlikti Jums patogioje vietoje. Raktų gamyba Vilniuje ir Vilniaus rajone – puikus pasirinkimas. Automobilinių raktų programavimas, gaminimas.

Automobilinių raktų programavimas

Šiuolaikinės technologijos juda sparčiu tempu. Raktinė komanda neatsilieka nuo spartėjančio technologijų tempo. Raktinė profesionalūs darbuotojai aprūpinti modernia kompiuterizuota įranga, kurią galima lengvai, bei paprastai transportuoti.

Be didelių sunkumų galime atrakinti bet kurios markės ar modelio automobilį, pagaminti naują automobilio raktą, nekeičiant spynelės. Pagaminę raktą, surišime rakto imobilaizerį su automobilio kompiuteriu. Raktų gamyba Vilniuje – Raktinė kasdienybė, garantuojame darbų kokybę, bei tikslumą. Visada galite pasiskambinti arba susisiekti elektroniniu paštu, mielu noru patarsime.

Šiuolaikiniai automobiliai naudoja praktiškai visi elektronines mikroschemas įmontuotas pačiame rakte. Tokios mikroschemos vadinamos imobilaizeriais. Tokiu būdu garantuojamas didesnis saugumas pačio automobilio. Tokį automobilį pavogti gerokai sunkiau.

Imobilaizeris – informacijos siųstuvas ir imtuvas. Tokiu būdu mašinoje esantis siųstuvas siunčia duomenis ir priema iš rakto vienu metu. Nuskaitęs imobilaizerio duomenis, tikrina ar duomenys – būtent tie, kurie išsaugoti automobilio kompiuteryje. Jeigu duomenys atitinka, puiku. Automobilio raktas – priskirtas naudoti kaip savininko raktas.