Praėjimo kontrolė, kortelės


Šiuolaikiniais laikais darosi nebeatsiejama elektronikos modernizacija. Kortelės, pirštų antspaudų atpažinimas – puiki išeitis fiksuoti kiekvieno praėjusio asmens atvykimo ir išvykimo laiką. Nuo šiol žinosite kiekvieno asmens apsilankymo laiką ir trukmę. Dienai, savaitei, mėnesiui abonementai.

Puiki naujiena – spynos su piršto antspaudu. Jums nebereikės nešiotis raktų ar kortelių, tiesiog autorizuoti asmenys pasinaudoję piršto atpažinimo funkcija galės patekti į jiems priskirtas patalpas.

Įmonės administratoriai naudodamiesi interneto valdymo portalu, svetaine, galės kurti, valdyti, išduoti ir atšaukti įgaliojimus per internetą, tai užtrunka kelias akimirkas, o taip pat nekainuoja ir plastikinių kortelių paruošimas.

Praėjimo kontrolės nauda

Šiuolaikiniame pasaulyje technologijos persikelia į kitą dimensiją – kompiuterizaciją. Naudojantis kompiuterio pagalba, dabar galima labai paprastai ir su aukšta kokybe įrengti apsaugą kambariams, butams, ofisams ir daugiabučiams, bei garažams, sandėliams. Naudojantis kortelėmis arba piršto antspaudu, apribojama pašalinių asmenų patekimas į patalpas. Tokiu būdų sumažinamas vagysčių, bei įsilaužimų tikimybės.

Naudojantis praėjimo kontrole, kontroliuojamas darbuotojų, žmonių, klientų, lankytojų patekimas į atitinkamas patalpas arba asmens blokavimas nepatekti į jam nepriklausančias patalpas(skirtingi asmenys gali patekti į vienas patalpas, bet negali patekti į kitas patalpas).

Praėjimo kontrolė puikiai padeda nustatyti kada asmenys pateko arba pasišalino iš patalpų, todėl ir patys asmenys lieka drausmingesni. Naudojantis praėjimo kontrole, puikiai apsaugosite aikšteles, bei automobilių stovėjimo aikšteles nuo nepageidaujamų asmenų, bei vagysčių.

Praėjimo kontrolės sistema

Praėjimo kontrolės sistema susideda iš dviejų pagrindinių elementų – judesio blokuojančių elementų (automobilio šlokbaumas, pėsčiųjų turniketų, praėjimų) ir programinės įrangos.

Pirmasis elementas garantuojant praėjimo kontrolės patikimumą – turniketai. Turniketai skirti užtverti laisvą praėjimą automobilių, žmonių. Asmuo priartėjęs prie duomenų nuskaitymo aparato, nurodo ar jis turi teisę patekti į patalpas. Asmenys neturėdami tinkamo leidimo negali patekti į patalpas.

Praėjimo kontrolės sistemos programinė įranga identifikuoja asmenis ir įleidžia ar išleidžia juos iš patalpų. Vienas iš didžiausių praėjimo kontrolės pliusų – nesukelia žmonių spūsčių, kadangi daugelis turniketų praleidžia iki 30 ar net 60 žmonių per minutę.

Kilus gaisrui ar kitai nelaimei, turniketo užtvarai nuleidžiami ar atsiveria laisvam praėjimui, taip nesudarydami problemų greičiausiu būdu palikti avarinių patalpų.

Praėjimo kontrolės sistemai naudojami skaitytuvai, turniketai ir varteliai. Šiems komponentams valdyti galima naudoti sukurtą programinę įrangą ir/arba apskaitos ir valdymo sistemą. Pati programinė įranga – diegiama serveryje, kompiuteryje į kurį skaitytuvai perduoda informaciją, o pati programa nusprendžia ar suteikti tam asmeniui leidimą patekti į patalpas arba ne.

Naudojantis naujausiomis technologijomis, galima priedo to pridėti bilietų pardavimo sistemą. Programinė įranga išsaugo asmens duomenis, bei suteikia unikalų brūkšninį kodą, kurio pagalba galima pardavinėti leidimus patekti į patalpas ribotam laikotarpiui(pavyzdžiui mėnesiui, savaitei) arba vienkartiniams apsilankymams(10 kartų arba 20 kartų). Tokiu būdu galite lengvai kontroliuoti darbuotojų, bei klientų patekimą į patalpas.

Praėjimo kontrolė mobiliuosiuose įrenginiuose

Praėjimo kontrolės sistema gali būti integruota mobiliajame įrenginyje(plančetė, telefonas). Puikus sprendimas, kuomet asmenys gali naudotis savo išmaniuoju telefonu, plančetiniu kompiuteriu ar nešiojamuoju kompiuteriu, kad atrakintų duris, vartus, garažo vartus, sandėlio duris, fitneso klubo duris.

Ši technologija išsiskiria savo patogumu – asmenims, norint įeiti į patalpas, nebereikia nešiotis plastikinių praėjimo kortelių, dabar užtenka turėti mobilųjį įrenginį, durys atsidaro automatiškai. Taip pat šis sprendimas padeda įmonėms sutaupyti tiek piniginius kaštus, tiek laiką.

Praėjimo kontrolė naudojant piršto antspaudą

Nuo šiol nebebūtina nešiotis plastikinių kortelių, bei raktų. Užtenka nuskaityti asmens piršto antspaudą, kuris kiekvienam žmogui pasaulyje – skirtingas. Tokiu būdu kiekvienas asmuo turi tik jam skirtą leidimą patekti į patalpas.

Piršto antspaudo sistema – naujausias technologijų laimėjimas, suteikiantis geriausią kainos ir kokybės santykį, pati sistema tikrai nebrangi, o sistemos patikimumas aukščiausio lygio. Kiekvienas asmuo turi unikalų piršto antspaudo išdėstymą.