Gimimo metai Nuorodos Kontaktai Adresas Veiklos kryptis Gimimo metai Aksesuarai Spynos Pašto dežutės Raktai Raktų gamyba Raktų gaminimo aparatai Graviravimas Aštrinimas Avarinis durų atidarymas Spynų statymas Raktų gamyba Raktų gamyba Raktų gamyba SILCA ABLOY Partneriai

Raktų su imobilaizeriais gamyba
Raktų gamyba / Spynų statymas / Avarinis durų atidarymas / Aštrinimas / Graviravimas / Raktu su imobilaizeriais gamyba / Dažnai užduodami klausimai

Šiek tiek informacijos apie mūsų firmos teikiamas paslaugas.

automobilių imobilaizerių raktų atrakinimas ir gaminimas

Imobilaizeris- bendra informacija

Imobilaizeris

Tai sistema prieš automobilių nuvarymą, įgalinanti elektroniniu būdu užblokuoti vienu metu keletą sistemų pvz. kuro padavimo ir uždegimo sistemas. Tai maždaug tas pats kaip ir automobilio apsaugos signalizacija, bet imobilaizeriai turi patikimesnes garantijas nuo intelektualaus įsilaužimo. Skirtingai nuo signalizacijų, kurios yra valdomos iš didesnio atstumo radio ryšiu, imobilaizeriai dirba labai mažu atstumu nuo rakto iki užvedimo spynos, ko pasekoje neimanoma nuskaityti darbinių dažnių su bet kokiais skaitituvais.

Transponderio toliau ''atsakiklis'' sandara

Žodis "transponder" o lietuviškai atsakiklis buvo pirmą kartą pavartotas šio šimtmečio keturiasdešimtaisiais metais Atsakiklis -tai angliškų žodžių junginys transmitter + responder.Trumpai apibūdinant, tai elektroninis gaminys turintis pastovią atmintį. Šios atminties palaikymui ir išsaugojimui nereikalingas joks išorinis maitinimas. Pagal konstrukciją atsakiklis sudarytas iš strypo ir labai plonų apvijų, panašiai kaip elektrinis variklis

Yra du atsakiklių tipai

Pirmas tipas

sistema kuri paremta elektrinių signalų sąveika ((Electric Coupled Transponder Systems). Pagrindinis šios sistemos privalumas yra nuotolio įvairiapusiškumas t.y. nuo kelių centimetrų iki keletą kilometrų. Tokie atsakikliai naudojami aviacijoje ir kosmonautikoje.

Antras tipas

Jį naudoja visų automobilių gamintojai.

Ši sistema paremta magnetinių signalų sąveika (Magnetic Coupled Transponder Systems). Šios atsakiklių sistemos yra pasyvios, ir nereikalauja jokio pastovaus maitinimo šaltinio. Sistema dirba 125 kHZ dažniu, ir neturėdamos maitinimo šaltinio dirba labai nedideliu atstumu (nuo1,5cm iki 15cm).

Raktų atpažinimo procesas panašus visuose automobiliuose.

Kai tik įkišamas raktas į automobilio degimo spyną ir pasukamas į "ON" poziciją atsakiklis gauna elektromagnetinį signalą iš išorinio bloko antenos. Atsakiklio apvijos aplink šerdį tą elektromagnetinį signalą paverčia į energiją reikalingą atgaliniam išspinduliavimui. Tas signalas susideda iš raidžių ir skaičių kombinacijos ir vadinamas inentifikacijos kodu. Išorinis įrenginys "antena" perskaito tą signalą ir pasiunčia ji į imobilaizerio bloką. Imobilaizerio bloke tas signalas palyginamas su teisingu signalo algoritmu, ir jeigu signalas sutampa, automobilis užsiveda. Jeigu nesutampa, automobilis neužsiveda, kol bus gautas teisingas signalas.

Crypto transponder (slaptas ,kintantis atsakiklis)

Iš paskutinių kompanijos "Texas instruments" gaminių verta paminėti atsakiklius su plaukiojančiu kodu ''Crypto transponder''. Kodas įrašytas į atsakiklio atmintį susideda iš 32 simbolių šešiolikatainėje sistemoje (skaičiai nuo 0 iki 9 ir raidės nuo A iki F). Ši kombinacija yra slaptažodis ir leidžia imobilaizeriui atpažinti "savą" raktą. Ankstesniuose atsakiklių tipuose ši informacija nesikeisdavo t.y. užvedant automobilį atsakiklis siusdavo į imobilaizerį vis tą patą kodą. Tą kodą būdavo galima nukopijuoti turint rakto atsakiklio pavyzdį ir išjungti automobilio apsaugą. Gamintojai, norėdami ištaisyti šią spragą sugalvojo "plaukiojanti kodą". Šis kodas susideda iš dviejų dalių. Pastoviosios dalies ir kintamosios dalies. Pastaroji t.y. plaukiojanti dalis kinta pagal labai sudėtingą algoritmą ir pavogti ar nukopijuoti tokią informaciją yra beviltiška. tekstas cia

Automobilių gamintojai norėdami apsaugoti transporto priemones nuo vagių vis keičia automobilinių raktų gamybos technologijas. Automobilio raktas šiuo metu turi du kodus: mechaninį ir elektroninį. Visų raktų galvutėse esanti mikroschema (imobilizatorius) veikia kaip miniatiūrinis siūstuvas ir imtuvas, o sistema automobilyje atpažįsta rakto siunčiamus signalus, todėl užvesti transporto priemonę pavyks tik, jeigu signalai bus teisingi.
IĮ "Raktinė", turinti 14 metų patirties raktų gamybos srityje, šiuo metu yra viena moderniausių mūsų šalyje. Įmonės specialistai dirba kompiuteriais valdomomis staklėmis bei neatsilieka nuo kitų technologinių naujovių.
Gaminame šiuolaikinius raktus su elktroniniais kodais. Elektroninį kodavimą atliekame kompiuterio pagalba, greitai ir kokybiškai galime pagaminti beveik visų modelių automobilių raktus su imobilizatoriumi,.
Bendrovė gali pagelbėti netgi avarinėmis situacijomis. Įmonę rasti Vilniuje galima:

B. Radvilaitės g. 7
Tel.: 212 65 65
Mob.: 8 698 33413
El. Paštas:info@raktine.lt

::IĮ "RAKTINĖ" - Vilnius, B.Radvilaitės g. 7, tel.: 212 65 65, e_mail: info@raktine.lt::Dizainas padarytas UAB"Prantel"::